Last Viewed
Bewaard
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Nieuwe MINI's
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Tweedehands
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Service
Ma 09:00 - 18:30
Di 09:00 - 18:30
Woe 09:00 - 18:30
Do 09:00 - 18:30
Vr 09:00 - 18:00
Za 10:00 - 16:00
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten
Ma 07:45 - 18:30
Di 07:45 - 18:30
Woe 07:45 - 18:30
Do 07:45 - 18:30
Vr 07:45 - 18:00
Za Gesloten
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten
Ma 08:00 - 18:00
Di 08:00 - 18:00
Woe 08:00 - 18:00
Do 08:00 - 18:00
Vr 08:00 - 17:00
Za Gesloten
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten
Ma 08:00 - 18:00
Di 08:00 - 18:00
Woe 08:00 - 18:00
Do 08:00 - 18:00
Vr 08:00 - 18:00
Za 10:00 - 16:00
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten
Ma 08:00 - 17:30
Di 08:00 - 17:30
Woe 08:00 - 17:30
Do 08:00 - 17:30
Vr 08:00 - 17:00
Za Gesloten
Zo -
Feestdag -
Het systeem is op dit moment niet beschikbaar!
Kies een MINI dealer Kies een MINI dealer Locatie niet gevonden Te veel resultaten. Geen resultaten gevonden A required direction request parameter is missing. Het adres ligt buiten het toegelaten gebied De MINI dealer locator is niet beschikbaar op dit moment. Probeer later opnieuw Selecteer een MINI dealer Kies een MINI dealer Too long Please choose a MINI dealer outlet id. Te lang Too short
Je voorkeursdealer wordt tijdelijk bewaard, je moet inloggen om hem permanent op te slaan.
Would you like to replace {{preferredDealer.name}} with {{newFavouriteDealer.name}} as your saved MINI dealer?

Dank u!

Voortgaan

mini.

Contact & team :

verkoop.

Maandag - Donderdag : 8u - 18u30

Vrijdag : 8u - 18u 

Zaterdag : 10u - 16u

Zondag en feestdagen : Gesloten

 

naverkoop.

Maandag - Donderdag : 8u - 18u30

Vrijdag : 8u - 18u

Zaterdag : Gesloten

Zondag en feestdagen : Gesloten

MINI Ambassadrice

Esther Van Bel
Tel: 03 420 00 48 - 0486 02 99 22
Fax: 03 422 52 54
E-Mail: Esther.Van-Bel@psmets.net.bmw.be

Administratie

Pascale Van Rompa
Tel: 03 420 00 62 
Fax: 03 422 52 54
E-Mail: pascale.van-rompa@ psmets.net.bmw.be 

Administratie

Caroline Teugels
Tel: 03 420 00 62 
Fax: 03 422 52 54
E-Mail: caroline.teugels@psmets.net.bmw.be 

Service advisor

Shelly Kerckhofs
Tel: 03 420 00 40 
Fax: 03 422 52 54
E-Mail: shelly.kerckhofs@psmets.net.bmw.be 

Service advisor

Elke Peeters
Tel: 03 420 00 44 
Fax: 03 422 52 54
E-Mail: elke.peeters@psmets.net.mini.be 

Service Advisor

Guan Martens
Tel: 03 420 00 41
Fax: 03 422 52 54
E-Mail: guan.martens@psmets.net.bmw.be 

Verantwoordelijke Naverkoop

Tom Jacobs
Tel: 03 482 21 51
Fax: 03 422 52 54
E-Mail: Tom.Jacobs@psmets.net.bmw.be 

Service Advisor

Robin Van de Vel
Tel: 03 420 00 60
Fax: 03 422 52 54
E-Mail: robin.van-de-vel@psmets.net.bmw.be 

Verantwoordelijke magazijn

Geert Neirynck
Tel: 03 420 00 46
Fax: 03 422 52 54
E-Mail: geert.neirynck@psmets.net.bmw.be 

Medewerker Magazijn

Kevin Thomas
Tel: 03 420 00 67
Fax: 03 422 52 54
E-Mail: kevin.thomas@psmets.net.bmw.be 

Verantwoordelijke Carrosserie

Stefan Trap
Tel: 03 420 00 69
Fax: 03 422 52 54
E-Mail: stefan.trap@psmets.net.bmw.be 

Gedelegeerd Bestuurder

Patrick Smets
Tel: 03 482 21 51
Fax: 03 422 52 54
E-Mail: patrick.smets@psmets.net.bmw.be 

Commercieel directeur

Steven Van de Leur
Tel: 03 420 00 49
Fax: 03 422 52 54
E-Mail: steven.van-de-leur@psmets.net.bmw.be